top of page
  • Beyaz Instagram Simge
Adsız tasarım (9).png
PNR Otomasyon Mühendislik

Interra

Akıllı Sistemlerle İç Mekanınıza Güç Katın 

Interra 10'' Touch Panel

Akıllı Ev Sistemleri ile Evinizi Yönetin

PNR Otomasyon Farkı ile evinizi tek bir noktadan yönetmek artık çok kolay. Akıllı ev sistemlerinin benzersiz özelliklerini keşfedin.

Aydınlatma

Tüm evinizin aydınlatma sistemini tek bir panelden kontrol edin. Parlaklık seviyesini özel olarak ayarlamasına izin veren sistem sayesinde enerji tasarrufu yapın. PNR Otomasyon çözümleri ile en konforlu ışık seviyesi artık elinizin altında. 

İklimlendirme

PNR Otomasyon iklimlendirme çözümleri ile iç mekan sıcaklığını konfor seviyenize göre ayarlayın. İklimlendirme çözümlerimiz kapsamında havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemi tasarımı gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun iklimlendirme çözümüne kavuşun.

Perde - Panjur

Perde ve panjur sistemleri tamamen otomatik hale getirildi. Zaman ayarlı perde sistemleri, sabahları uyanmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda tatile ya da iş seyahatine giderken otomatik panjur sisteminizi tamamen kapatabilirsiniz. Hırsızlara karşı evde biri olduğunu göstermek için otomatik perde sisteminizi düzenli olarak açıp kapatabilirsiniz.

Mobil Kontrol

PNR Otomasyon tarafından sunulan paneller mobil kontrol seçeneğine sahiptir. Böylece konforundan ödün vermeden sadece birkaç tıkla evinizdeki tüm akıllı sistemleri kontrol edebilirsiniz. Eve gelmeden iklimlendirme sistemini açarak evinizin ısınmasını ya da soğumasını sağlayabilirsiniz.

Gri Oturma Odası Dekorasyonu
PNR Otomasyon Mühendislik

KNX Termostatlı Anahtarlar

iSwitch

Tasarım ve işlevsellik bir arada. 

PNR Otomasyon panelleri ve çözümleri şık tasarımıyla iç mekanınızın bir parçası olacak.

 

Akıllı panel ya da mobil uygulama üzerinden kontrol edebileceğiniz sistemleriniz hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Artık iklimlendirme, aydınlatma ve perde sistemleri için tek tek uğraşmanıza gerek yok. Entegre çözüm sayesinde otomasyonu hayatınızın bir parçası haline getirin. Aynı zamanda akıllı sistemler sayesinde enerji tasarrufu da yapabilirsiniz.

Adsız tasarım (15).jpg

Akıllı Sistemlerle İç Mekanınıza Güç Katın 

Çözümlerimiz

PNR Otomasyon, akıllı rezidans ve villa çözümleriyle yaşam alanınıza akıllı sistemleri getiriyor. Konut türüne göre özel olarak tasarlanan sistemler, optimize edilmiş bir performans sunuyor. Evinizdeki tüm akıllı sistemleri tek bir panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Akıllı Rezidans & Villa Çözümleri

Akıllı otel çözümleri, işletmenizin kapasitesine ve alanlarına göre özel olarak tasarlanıyor. Merkezi kontrol sistemi sayesinde otelin tüm alanlarını tek bir entegre panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Her otel alanı için ayrı iklimlendirme ve aydınlatma kontrolü yerine tek merkezden yönetilen sistemle enerji ve maliyet tasarrufu elde edebilirsiniz.

Akıllı Otel Çözümleri

Ofis, hastane ve fabrika çözümleri, uygulanacak alana özel olarak tasarlanır. Bu birimlerin ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu için akıllı sistem tasarımı da özel ihtiyaçları ele alacak şekilde gerçekleştirilir. Özellikle iklimlendirme ve aydınlatma projeleri ile ofis, hastane ve fabrika gibi alanlarda tek merkezden akıllı kontrol sağlanır.

Ofis - Hastane - Fabrika Çözümleri

bottom of page