top of page

KNX Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri

PNR Otomasyon olarak akıllı bina çözümlerimizde KNX uyumlu akıllı bina otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. KNX, tüm dünyada kabul gören ve aktif olarak uygulanan bir akıllı bina otomasyon sistemi protokolüdür. Bu protokol evlerde kullanılabileceği gibi ticari binalarda da kullanılmaktadır. 

IP Kamera Güvenlik Sistemleri

PNR Otomasyon IP kamera güvenlik sistemleri sayesinde binanızın her yönden güvende tutulmasına yardımcı olur. Akıllı bina sistemlerine olan talebin artmasıyla binanın güvenliği de büyük önem kazanmıştır. Aynı zamanda ofis, fabrika ve tesis gibi alanlarda hem çalışanların hem de bu tesiste yer alan bilgilerin güvenliği büyük önem taşır. Her türlü izinsiz girişi önleme konusunda IP kamera güvenlik sistemleri size yardımcı olacaktır.

Network Sistemleri

PNR Otomasyon tarafından sunulan Access kartlı geçiş sistemleri; kişilere verilen kart ve bu kartları okuyarak kişilerin, çalışanların, ziyaretçilerin ya da otoparka giriş sağlayan araçların giriş-çıkış saatlerini kayıt altına alan turnike, kapı ya da bariyerlerin açılıp kapanmasını sağlayan okuyucu sistemlerdir. Access kontrol sistemleri sayesinde binaya, tesise ya da fabrikaya giriş çıkış yapan herkesi kolaylıkla takip ederek güvenliğinizi sağlayabilir, kontrolü hep elinizde tutabilirsiniz.

Adsız tasarım (15).jpg

Akıllı Sistemlerle İç Mekanınıza Güç Katın 

TCP IP İnterkom

Görüntülü diyafon sistemleri olarak da bilinen IP interkom sistemleriyle evinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarın. Akıllı interkom sistemi sayesinde kapınızı kimin çaldığını kolaylıkla görebilirsiniz. Bu sistemler evinizin ve binanızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Binanıza giren çıkan kişileri TCP IP interkom sistemi sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yangın Algılama Sistemleri

PNR Otomasyon, binaların güvenliğini arttırmak için binaya özel yangın algılama sistemleri tasarlanmaktadır. Bir binada yangın çıkması birçok tehlikeyi beraberinde getirir. Özellikle de yüksek binalarda tahliye işlemleri oldukça zorlu olabilir. Ancak yangın olayının erken tespit edilmesi ve olaya erken müdahale edilmesi yangının neden olabileceği sorunların en aza indirilmesine yardımcı olacaktır.

Ses ve Görüntü Sistemleri

PNR Otomasyon ses ve görüntü sistemleri evlerinize sinema konforunu getirin. Kolayca kişiselleştirebileceğiniz profesyonel ses sistemleriyle sinema odanızda çok keyifli anlar geçirecek, kolay kontrol seçenekleriyle istediğiniz tüm değişiklikleri saniyeler içinde gerçekleştirebileceksiniz. Hayalinizdeki sisteme kavuşmak ve  onlarca farklı ses/görüntü sistemi seçeneği arasından en doğrusunu seçmeniz için bir PNR Otomasyon uzmanıyla görüşmeniz yeterli.

bottom of page