top of page
Dijital Güvenlik Sistemi

Network Sistemleri

PNR Otomasyon tarafından sunulan Access kartlı geçiş sistemleri; kişilere verilen kart ve bu kartları okuyarak kişilerin, çalışanların, ziyaretçilerin ya da otoparka giriş sağlayan araçların giriş-çıkış saatlerini kayıt altına alan turnike, kapı ya da bariyerlerin açılıp kapanmasını sağlayan okuyucu sistemlerdir. Access kontrol sistemleri sayesinde binaya, tesise ya da fabrikaya giriş çıkış yapan herkesi kolaylıkla takip ederek güvenliğinizi sağlayabilir, kontrolü hep elinizde tutabilirsiniz.

Bina Güvenliği İçin Access Kontrol Sistemleri

Access kontrol sistemleri kartlı geçiş sistemi ya da parmak izi geçiş sistemi ile entegre edilebilir. Böylelikle binaya giriş yapan kişileri izlemek kolaylaşır. Aynı zamanda kartlı geçiş ya da parmak izi sistemleri sayesinde yetkisiz geçişlerin de önüne geçmek mümkün olur. Access kontrol cihazları, bilgisayar sistemine entegre olabileceği gibi stand alone olarak adlandırılan bağımsız birimler şeklinde de olabilir.

Adsız tasarım (15).jpg

Access Kontrol Programı

Access kontrol sistemleri bir adet panel ve bir adet Access kontrol programı ile gelir. Program, PNR Otomasyonun uzman mühendisleri tarafından ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanır. Örneğin 2 adet geçiş noktası olan bir bina ile 5 adet geçiş noktası olan bir binanın gereksinimleri farklı olacaktır.

Tüm erişim kontrol sistemleri, binaların benzersiz özellikleri dikkate alınarak tasarlanır. 

Aynı zamanda Access kontrol sistemleri TCP IP interkom ve IP kamera güvenlik sistemleri ile entegre olarak çalışabilir. Bu sayede binanın güvenliği her açıdan sağlanmış olur. Kapı açma sistemleriyle de entegre edilebilen Access kontrol programları, bina girişlerinin her açıdan kontrol edilmesine imkan tanır.

bottom of page