top of page
Birlikte Film İzlemek

Ses ve Görüntü Sistemleri

PNR Otomasyon ses ve görüntü sistemleri evlerinize sinema konforunu getirin. Kolayca kişiselleştirebileceğiniz profesyonel ses sistemleriyle sinema odanızda çok keyifli anlar geçirecek, kolay kontrol seçenekleriyle istediğiniz tüm değişiklikleri saniyeler içinde gerçekleştirebileceksiniz. Hayalinizdeki sisteme kavuşmak ve  onlarca farklı ses/görüntü sistemi seçeneği arasından en doğrusunu seçmeniz için bir PNR Otomasyon uzmanıyla görüşmeniz yeterli.

Adsız tasarım (15).jpg

Akıllı Sistemlerle İç Mekanınıza Güç Katın 

PNR Otomasyon, akıllı rezidans ve villa çözümleriyle yaşam alanınıza akıllı sistemleri getiriyor. Konut türüne göre özel olarak tasarlanan sistemler, optimize edilmiş bir performans sunuyor. Evinizdeki tüm akıllı sistemleri tek bir panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Akıllı Rezidans & Villa Çözümleri

Akıllı otel çözümleri, işletmenizin kapasitesine ve alanlarına göre özel olarak tasarlanıyor. Merkezi kontrol sistemi sayesinde otelin tüm alanlarını tek bir entegre panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Her otel alanı için ayrı iklimlendirme ve aydınlatma kontrolü yerine tek merkezden yönetilen sistemle enerji ve maliyet tasarrufu elde edebilirsiniz.

Akıllı Otel Çözümleri

Ofis, hastane ve fabrika çözümleri, uygulanacak alana özel olarak tasarlanır. Bu birimlerin ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu için akıllı sistem tasarımı da özel ihtiyaçları ele alacak şekilde gerçekleştirilir. Özellikle iklimlendirme ve aydınlatma projeleri ile ofis, hastane ve fabrika gibi alanlarda tek merkezden akıllı kontrol sağlanır.

Ofis - Hastane - Fabrika Çözümleri

bottom of page