top of page
WLGKXTTRO2PP6U7TTOX7KW4PVE.jpg

TCP IP İnterkom

Görüntülü diyafon sistemleri olarak da bilinen IP interkom sistemleriyle evinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarın. Akıllı interkom sistemi sayesinde kapınızı kimin çaldığını kolaylıkla görebilirsiniz. Bu sistemler evinizin ve binanızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Binanıza giren çıkan kişileri TCP IP interkom sistemi sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

TCP IP İnterkom Sistemleri

TCP haberleşme protokolü ile çalışan IP interkom sistemleri, binanızda bulunan diğer akıllı bina sistemlerine entegre edilebilir. Bu haberleşme protokolü sayesinde sistemin entegrasyonu oldukça kolay olmaktadır. PNR Otomasyon olarak akıllı interkom sisteminizi evdeki diğer otomasyon sistemlerine entegre etmek için detaylı proje planı sunuyoruz. Aynı zamanda binanız için sıfırdan akıllı bina otomasyon sistemi projesi de tasarlıyoruz.

Adsız tasarım (15).jpg

İnterkom Sisteminin Özellikleri

İnterkom sistemleri farklı panel genişliklerine sahip olabilir. 10’’, 7’’ ve 3,5’’ gibi seçenekler ihtiyaçlarınıza göre tercih edilecektir. Diğer yandan neredeyse tüm interkom panelleri dokunmatik ekrana sahiptir. Ekranlar kapasitif özellikle gelir. Farklı fonksiyonlar içerebilecek olan sistemler hem görüntülü hem de sesli iletişime izin verir. Bu sistem ofis ve rezidans gibi büyük binalarda uygulanabildiği gibi villa ve konut gibi küçük binalarda da uygulanır. Gece görüşü gibi özelliklere de sahip olan paneller kullanıcıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Ahize gibi aksesuarlarla interkom modülünüzü daha da işlevsel hale getirebilirsiniz. PNR Otomasyon TCP IP interkom çözümleriyle her zaman yanınızda.

bottom of page