top of page

Ürün Kodu: ITR107-0104

Touch Paneller

Interra i7 Plus Hotel

Interra dokunmatik panel ailesinin yeni üyesi i7+(Plus), akıllı bina teknolojilerine yeni bir soluk getiriyor. Flat ve dikey tasarımı ile yeni trendlere ayak uyduruyor.

  • Termostat özelliği

  • Yeni arayüz tasarımı

  • Flat Ekran

  • Slim ve dikey tasarım

  • Zamanlayıcı Senaryolar

 

Aydınlatma, perde/panjur kontrolü veya oda sıcaklığını kontrol etme gibi tüm işlevler kolaylıkla yapılabilir. Yeni kullanıcı ara birimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar. Yeni nesil dokunmatik ekranlı i7+(Plus), yeni bir konut yaşam tarzının kapılarını açıyor.  Bina iletişim uygulamaları (interkom ve konsiyaj hizmetleri), mesajlaşma yönetimi ve duyuru alma özellikleriyle önemli bir yardımcı olacaktır.

Ayrıntılar

Interra Touch Panel Ürün Ayrıntıları

Aydınlatma

Interra ile yaşam alanlarınız aydınlanma çağını yaşar. Interra teknolojileri ile yaşam alanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini kontrol ederek istediğiniz aydınlatmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Konsiyaj

Hizmetler menüsü, evinizde karşılaşabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunar. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için kapıcı, arabanız için vale ..

Hizmetler menüsünde ihtiyacınız olan her şey mevcuttur.

İletişim

Artık misafirlerinizle nasıl daha kolay iletişim kurabileceğiniz konusunda endişelenmeniz gerekmez. Binanın önündeki IP tabanlı telefon ve video interkomu üzerinden misafirlerinizi kapıdan selamlayabilir, dilerseniz onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Yol Koşulları

Belki de kalabalık şehirlerdeki en büyük sorun, trafik sıkışıklığını aşmaktır. En uygun güzergahı ve koşulları bularak daha akıcı bir rotayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede trafik, güvenilir yol durumu bilgilerinin yardımıyla gün içinde artık kabus olmayacaktır.

Perde ve Panjur

Perdeleri-panjurları dokunmatik panel üzerinden kontrol ederek yaşam alanlarınıza ilham verebilirsiniz.

Finansal Piyasalar

Merkez Bankası'ndan elde edilen anlık verilerle döviz ve altın değişimlerini izleyerek yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Diğer Ürünler

Touch Panel Ürünlerimiz

Adsız (300 x 300 px) (1).png

Interra 10'' Touch Panel

ITR107-0104

Adsız (300 x 300 px) (1).png

Interra 7'' Touch Panel

ITR107-0104

web-03-crop.png

Interra i7 Plus Hotel

ITR107-0104

bottom of page