top of page
Nevbahar-7.jpg

KALYON NEVBAHAR ÜSKÜDAR

Projemizde 170 daire Akıllı ev sistemi ve intercom sistemi olarak daire içinde ki senaryolar ile yaşam kolaylaştırmış ve konforlu yaşam sunmuş bulunmaktayız.

is-dunyasinin-cekim-merkezi-vadistanbul-ofisleri.jpg

VADİSTANBUL

Projemizde hem ofis, AVM ve otopark aydınlatma otomasyon sistemi ile hem tasarruf sağlanmıştır hem de merkezi bilgisayar üzerinden noktasal olarak hem ofis hem AVM hem otoparkta noktasal olarak kontrol sağlamış bulunmaktayız. ofislerimizin bir kısmında profesyonel ses ve multimedya sistemi ile keyifli ve konforlu çözümlerimi hayata geçirdik.

project_top_image_602ad59fb925b4020f9bdf6e7e831a0d.jpg

SKYLAND

 

Projemizde hem KONUT, AVM ve OTOPARK akıllı ev sistemi ve akıllı bina otomasyon sistemi kullanılarak hem konforlu yaşam hem de enerji tasarrufu sağlanmıştır. Merkezi bilgisayar üzerinden noktasal kontrol sağlanmıştır. 

erzurum-bolge-egitim-ve-arastirma-hastanesi-11166.jpg

ERZURUM BÖLGE HASTANESİ​

 

Projemizde Bina Aydınlatma Otomasyon Sistemi ile enerji tasarrufu ve merkezi kontrol sistemi üzerinden noktasal kontrol sağlamış bulunmaktayız.

22593.jpg

İZMİR NÜANS

Projemizde 114 daire Akıllı ev ve intercom sistemimizle konfor sağlamış bulunmaktayız. 

09555020112012.jpg

ŞİŞLİ MARRİOTT OTEL

Projemizde oda içerisinde acil çağrı buton izleme, ortak alan aydınlatma otomasyonu, merkezi yazılımdan kontrol, balo salonları ve toplantı salonlarında aydınlatma otomasyonu olarak konfor sağlamış bulunmaktayız.

Adsız tasarım (15).jpg

Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Ve yaptığımız sayısız villa ve bireysel konutlarımızda Akıllı ev sistemi olarak Aydınlatma, İklimlendirme, Perde ve Panjur, Ses ve Multimedya, Profesyonel Sinema Sistemi, Sesli kontrol, Kamera ve Alarm Sistemi  ve Tüm Enerji kontrolü gibi çözümlerimizle hizmet sunmaktayız. 

bottom of page