top of page
Güvenlik kamerası

IP Kamera Güvenlik Sistemleri

PNR Otomasyon IP kamera güvenlik sistemleri sayesinde binanızın her yönden güvende tutulmasına yardımcı olur. Akıllı bina sistemlerine olan talebin artmasıyla binanın güvenliği de büyük önem kazanmıştır. Aynı zamanda ofis, fabrika ve tesis gibi alanlarda hem çalışanların hem de bu tesiste yer alan bilgilerin güvenliği büyük önem taşır. Her türlü izinsiz girişi önleme konusunda IP kamera güvenlik sistemleri size yardımcı olacaktır.

Bina Güvenliği İçin IP Kamera Güvenlik Sistemleri

Bina güvenliği için tercih edilen IP kamera güvenlik sistemleri, binanın benzersiz özelliklerine uygun olarak tasarlanır. PNR Otomasyonun uzman kadrosu uygulama yapılacak olan binayı ziyaret eder. Binada yapılacak olan incelemenin ardından ihtiyaç duyulan kamera güvenlik sistemi kapsamı belirlenir. Bu sistemler iç mekanlarda uygulanabileceği gibi dış mekanlarda da uygulanmaktadır.

Adsız tasarım (15).jpg

Farklı İhtiyaçları Ele Alan IP Kamera Güvenlik Sistemi

Tasarladığımız IP kamera güvenlik sistemleri, işletmelerin ve binaların farklı özelliklerini dikkate almaktadır. Tesise veya binaya giriş yaparken kör noktalar belirlenir. Böylelikle uygulanan IP kamera sistemiyle tüm noktaların izlenmesi mümkün olur. 

Buna ek olarak dış mekan ve iç mekan için ayrı çözümler sunulur. Dış mekan kameraları bağımsız birimler olurken iç mekan kameraları ana sistemden güç alabilir. İç ya da dış mekan kamerası olmasından bağımsız olarak tüm kamera güvenlik sistemi tek bir merkezden kontrol edilir. Kontrol odası olarak adlandırılan bu merkez, akıllı binanın güvenliğinden de sorumludur.

bottom of page